с. Преображенка КЗ "Преображенський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Малятко»

Історія

КЗ "Преображенський заклад дошкільної освіти «Малятко», що розташований на вулиці Центральній 36 – б приваблює преображенців. Гарне зовні, затишне всередині приміщення ніби випромінює тепло і гостинність. Щоранку дошкільнята поспішають в садочок, де на них чекає вихователь, що вже знає як змістовно і цікаво захопити дітвору корисними й цікавими справами.
          Працює дошкільний заклад з 1970 року. Педколектив поставив собі за мету докласти всіх зусиль, аби життя вихованців було радісним і щасливим. Очолила перший колектив людина творчої вдачі Іщенко М.О., яка зараз на заслуженому відпочинку. Керівництво, вихователі, весь персонал перш за все подбали про створення в дитячому садку затишку, атмосфери лагідності, доброзичливості.
       Ентузіазм та щире вболівання за справу знаходили відгук. Добру підтримку завжди   надають приватні підпримці, фермерські господарства.
    Руками колективу було наведено порядок у приміщеннях, озеленено територію. Милують зір тендітні липи й стрункі тополі, розлогі ясени й різьблені клени. Від весни до осені дарують усім мешканцям свої барви та пахощі проліски та бузок, тюльпани і півонії, троянди й жоржини, мальви й айстри.
        Майже пів століття вабить до   себе дітлахів заклад дошкільної освіти «Малятко». Перші його вихователі приводять своїх онучат. Дитсадок пережив багато змін й удосконалень, оновлювалося з роками його обличчя, та завжди цьому осередку дитячого життя притаманний творчий пошук педагогів різних поколінь.
        Вже і свої кадри виросли. З 2006 року обіймає посаду завідувача   закладу Бондаренко Галина Михайлівна, яка не стоїть на місці, а творчо зростає, творить нове.
       На сьогодні колектив Преображенського закладу дошкільної освіти «Малятко» налічує 5 чоловік, із яких 2 педагоги.
        Вихователь Савчук Любов Іваніва та   помічник вихователя Васильєва Антоніна Єфимівна роблять важливу справу, прилучаючи дітей до багатющої культури українського народу. З теплом і щирістю передають вони свій досвід, знання й уміння хлопчикам і дівчаткам, щоб зростали сильними і вправними, розумними і добрими. Життя малюків у нашому садочку побудоване так, щоб кожен день був пов’язаний із задоволенням від пізнання світу рухів, вдосконалення своїх здібностей, потреб та інтересів кожної дитини.
       Зі спокоєм на душі йдуть батьки на   роботу, бо знають: їхні діти доглянуті.